UAB „Lima“ – Lietuvoje registruota transporto įmonė, siūlanti profesionalius transporto sprendimus visame pasaulyje. Pagrindinė įmonės veikla – tarptautiniai ir vietiniai pervežimai.

UAB „Lima“ įkurta 1991 m. ir per savo gyvavimo laikotarpį užsirekomendavo kaip patikima transporto logistikos paslaugų įmonė. Tai patvirtina nuolat didėjantis partnerių kiekis.

Įmonė teikia paslaugas įvairioms pramonės šakoms: naujausių technologijų pramonė, baldų pramonė, statybos pramonė, maisto pramonė, medienos pramonė, taip pat vykdo grūdų pervežimus ir kt. Platus įmonės paslaugų spektras apima: krovinių pervežimą, sandėliavimą bei muitinės tarpininkavimo paslaugas.

Įmonės vertybės:

  • Profesionalumas – aukštas kompetencijos lygis, siekis tobulėti, ieškoti naujų idėjų bei sprendimo būdų, nuolatinis žinių siekimas ir dalijimasis naujausia informacija;
  • Bendradarbiavimas – siekis didelių bendrų tikslų ir rezultatų dirbant komandoje. Tai pagarba sau ir kitiems, tarpusavio supratimas ir pagalba, tolerancija, atvira nuomonių įvairovė ir konstruktyvus konfliktų sprendimas. Glaudus darbas, siekiant įgyvendinti užsibrėžtus siekius ir maksimaliai tenkinti klientų poreikius;
  • Atsakomybė – patikimumas ir susitarimų laikymasis, kokybiškas pradėtų darbų užbaigimas;
  • Sąžiningumas – tiesa ir atvirumas – organizacijos bendravimo standartas. Tai organizacijos ir darbuotojo abipusis lojalumas, taip pat lojalumas bendriems tikslams ir siekiams.